אנג׳לו מוסה – טייק 3

רבות דובר וסופר על ביקורו של השף אנג׳לו מוסה לפני כחודש בישראל, התפרסמו כתבות, פוסטים, סרטים ותמונות בכל רחבי הרשת.
בכלל, מינויו הטרי יחסית כשף קונדיטור הראשי של מלון פלזה אטנה היוקרתי בפריז, מכה הרבה גלים, כתוצאה מפעילות שיווקית אינטנסיבית המלווה את השקת ליין הקינוחים החדש של מוסה במלון.

היום מצטרפת תוספת קטנה לפוסט המורחב שפירסמתי על כיתת האומן.
דוד פרימן, בעל בלוג הקונדיטוריה בוידאו DFPC, שהוזמן לסקר את כיתת האומן, קיים איתי ראיון קצר, אותו ערך לסרטון המהמם הפותח את הפוסט הזה.

בבלוג הוידאו של דוד נתקלתי די במקרה בפייסבוק לפני מספר חודשים, ומאז אני עוקבת אחריו. דוד מסקר בחינניות ובצורה תמציתית וקולעת נושאים שונים מעולם הקונדיטוריה הקרובים מאד לליבי.
לשמחתי נפגשנו פנים אל פנים בכיתת האומן, שוחחנו קצת על קונדיטוריה ועל בלוגינג, ודוד הציע לראיין אותי. אני כמובן חששתי מאד, אתם כבר מכירים אותי…דוד הרגיע והבטיח שייצא טוב, ואכן יצאה תוצאה מאד מאד מוצלחת.
במהלך הסדנה נחשפתי לעבודתו של דוד, וגיליתי שדרושות שעות רבות של צילומים על מנת להוציא בסופו של דבר סרטון יחסית קצר באורך של דקות ספורות. אין ספק שהיותו של דוד קונדיטור, והכרותו המעמיקה את החומר ניכרים בסרטיו ועוזרים לו להפיק סרטים איכותיים.

לקראת הפרסום המשותף והבו זמני של הסרטון והפוסט הזה, הכרתי את דוד קצת יותר לעומק, ומסתבר שלבנאדם יש סיפור חיים עשיר, גדוש ומלא בתהפוכות.
בקצרה, דוד קונדיטור בהכשרתו, מאחוריו שנים של נסיון עבודה במקומות שונים, הבולט שבהם הינו מסעדת טופולופומפו של השף אבי קונפורטי. כיום דוד מייצר קינוחים ללקוחות עיסקיים במתכונת יחסית מצומצמת.
ביתר הזמן הוא עוסק במתן שירותים דיגיטליים, שזה אומר כל מה שקשור לצילום וידאו וסטילס, ניהול קמפיינים ברשת ועוד, ולאחרונה הוא גם מציע חבילות ייחודיות לענף המסעדנות והקונדיטוריה.

זו ההזדמנות שלי להודות לדוד וכמו בסרטון עצמו – לאחל לעצמנו עוד מפגשים רבים מהסוג הזה בנסיבות דומות – כיתות אומן של קונדיטורים מהשורה הראשונה העולמית.

השאר תגובה

Powered by WordPress.com. ערכת עיצוב: Baskerville 2 של Anders Noren.

למעלה ↑